b210 is an architecture office with a think tank approach to everyday spatial challenges. We believe that positive change in the built environment is driven by a smart design process where architectural ideas are as important as methods of developing them. We like to design ways of thinking as much as physical spaces.

Tatari 64, 10134 Tallinn
+37255655330
b210@b210.ee

Exhibition design “Minerals Got Talent”

Interaktiivne näitus tutvustab mineraalide ja metallide rolli meie igapäevaelus ning kirjeldab metallide teekonda alates suurest paugust kuni tänapäevani, mil neist on saanud tsivilisatsiooni alus. Eeskätt 8-17 aastastele noortele mõeldud rändnäitusel saab vastuseid erinevatele põhimõttelistele küsimustele.

Näituse ruumiline ülesehitus loob noorele külastajale ning täiskasvanule põneva atmosfääri, mis pakub võimalusi nii keskendumiseks, süvenemiseks kui ka mänguliseks õppimiseks. Ruumi eraldavad elemendid loovad tervikliku, ühtlase ja skulpturaalse üldpildi. Sisseastujale jääb mulje, nagu oleks ta sattunud keset hiiglaslikke rahne, edasi uudistades avanevad neis erinevad põnevad maailmad.

Näituse kolm põhiteemat on paigutatud süvenemist võimaldavatesse moodulitesse. Elementidest koosnev näitusekujundus on paindlik ja võimaldab toimumiskohast sõltumatult luua toimiv ruum, mida vastavalt vajadusele ümber tõsta ning muuta.

Interaktiivne näitus tutvustab mineraalide ja metallide rolli meie igapäevaelus ning kirjeldab metallide teekonda alates suurest paugust kuni tänapäevani, mil neist on saanud tsivilisatsiooni alus.

Iga moodul on oma atmosfääriga õpetlik ruum, mis pakub huvitavaid valgus- ja peegelduselamusi, pugemis- ja avastamisvõimalusi.

Kuna tegu on rändnäitusega, on moodulid lahtivõetavad, transporditavad ja taas kokkupandavad.

TravelEx rändnäitus “Mineraalid-superstaarid! Maa alt koju”
2019
http://mineralsgottalent.eu/index_est.html
Näitusekujundus: b210 Aet Ader, Karin Tõugu, Mari Hunt, Kadri Klementi, Anni Kotov, Mari Möldre, Nele Šverns
Graafiline disain: Stuudio Stuudio
Ehitaja: Red Hat
Fotod: Mati Hiis

25. septembrist 2013 24. septembrini 2014 aitas OÜ-l b210 põhivara ja rakendustarkvara soetada Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja starditoetuse programm.